Audi e-tron GT
edition ZERO 93 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%}
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model e-tron GT
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | edition ZERO 93 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%} |
| Kenteken | N-128-JH |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 119.212 km |
| Aanschafprijs | €43.945 |
| Opmerking | (INCL-BTW) *PANO | FULL-LED | LEATHER | AUDI-SOUND | KEYLESS | DIGI-COCKPIT | NAVI-FULLMAP | HEATED-SPORTSEATS | CAMERA | DAB | KEYLESS | SHIFTPADDLES | 20''ALU* |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-12-30 |
| Motorvermogen kW | 350 kW |
| Motorvermogen pk | 476 pk |
| Koppel | 630 Nm |
| Topsnelheid | 245 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| GVW | 2.840 kg |
| Massa leeg | 2.250 kg |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 479 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Electronic climate control
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Warmtewerend glas
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Matrix LED koplampen
- Bagagedek
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Smartphone integratie
- Premium kleur
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Geluidsimulator
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Range extender
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- CCS snellader aansluiting
- Decoratielijsten, mat geborsteld donker aluminium (5TG)
- Fase-3 laden mogelijk
- Stoelverwarming vóór (4A3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Decor carbon
- Lichtmetalen velgen 20''
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- Audi soundsysteem
- Matrix-ledkoplampen (PX6)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi e-tron GT
Audi e-tron GT
edition ZERO 93 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-90%}Lease nu de Audi e-tron GT vanaf
€607,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€607,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!