Audi Q4 e-tron
40e Advanced edition 150KW / 77 kWh
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q4 e-tron
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 40e Advanced edition 150KW / 77 kWh |
| Kenteken | T-040-KN |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 101.251 km |
| Aanschafprijs | €31.990 |
| Opmerking | / Trekhaak / Matrix-Led / Lmv 19"/ Apple Carplay / Cruise-ctr. / Apk 07-2027 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2023-07-08 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.640 kg |
| Massa leeg | 2.025 kg |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 520 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Airco automatisch
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- WiFi
- Rijstrooksensor
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Audi sound system (9VD)
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Stuur leder en multifunctioneel
- Assistentie pakket Parking
- Audi Connect diensten (IT3)
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *NIET-rokersauto
- 1ste eigenaar
- Audi smartphone interface (IU1)
- Privacy glas (QL5)
- Achterklep elektrisch openend en sluitend (4E7)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X8)
- Spiegelkappen in carroseriekleur (6FG)
- Vierspaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de boven- en onderzijde, multifunctioneel, met stuurpaddels (2FS)
- Achterbankleuning, in ongelijke delen (60:40)
- Velgen, 5-W-spaak-aero, grafietgrijs, glansgedraaid (40Z)
- Assistentiepakket "Safety" (PYL)
- Dakreling alumium (3S1)
- Parkeerhulp achter (PZA)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron
40e Advanced edition 150KW / 77 kWhLease nu de Audi Q4 e-tron vanaf
€442,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€442,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!