MINI Electric
Mini Basic 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] (SOH-100%)
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Electric
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini Basic 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] (SOH-100%) |
| Kenteken | K-556-DP |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 112.960 km |
| Aanschafprijs | €13.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) Aut. *HEATPUMP | FULL-LED | SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | DIGI-COCKPIT | DAB+ | ECC | CCS-FASTLOADER | UNION-JACK | KEYLESS | CRUISE | AMBIENTLIGHT | 16''ALU* |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-11-30 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.770 kg |
| Massa leeg | 1.340 kg |
| Laadvermogen | 430 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 185 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Climate Control
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Mistlampen voor
- Airconditioning, automatisch met 2 zones (534)
- Boordcomputer (550)
- LED koplampen (5A2)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Sportstuur
- Cruise control (544)
- Lichtmetalen velgen 16"
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Derde remlicht
- DAB+
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- Sport-Comfort Stoelen
- Sfeerverlichting interieur
- CCS snellader aansluiting
- Fase-3 laden mogelijk
- Union Jack LED achterlichten
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Electric
MINI Electric
Mini Basic 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] (SOH-100%)Lease nu de MINI Electric vanaf
€186,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€186,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!