MINI Electric
Mini Business Edition Automaat 33 kWh
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Electric
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini Business Edition Automaat 33 kWh |
| Kenteken | N-642-TL |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 36.138 km |
| Aanschafprijs | €18.390 |
| Opmerking | SOH 95% Navigatie Climate Control Lichtmetalen Velgen Dab Parkeer sensoren Cruise Control |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Stof/ leatherette-combinatie black pearl carbon bl |
| Datum eerste toelating | 2021-12-29 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.775 kg |
| Massa leeg | 1.340 kg |
| Laadvermogen | 435 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 234 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Stuur verstelbaar
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Regensensor
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dakspoiler
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Buitentemperatuurmeter
- Stof/kunstlederen bekleding
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen 16"
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Electric
MINI Electric
Mini Business Edition Automaat 33 kWhLease nu de MINI Electric vanaf
€254,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€254,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!