MINI Paceman
Mini 1.6 Cooper S Chili
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Paceman
- Bouwjaar 2013
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini 1.6 Cooper S Chili |
| Kenteken | S-719-LP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 130.678 km |
| Aanschafprijs | €8.445 |
| Opmerking | *LEATHER-FABRIC | XENON | HARMAN/KARDON | NAVI-FULLMAP | HEATED-SPORTSEATS | ECC | PDC | CRUISE | 18''ALU* |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2013-10-11 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 240 Nm |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 240 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €837 |
| Resterende BPM | €6 |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| GVW | 1.775 kg |
| Massa leeg | 1.280 kg |
| Laadvermogen | 495 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 47 l |
Opties & Accessoires
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Koplampreiniging
- Lederen/stof bekleding
- Mistlampen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Bi-xenon koplampen
- Getint glas
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Derde remlicht
- Uitlaat sierstuk
- Voor-en achterspoiler
- Harman Kardon Sound System
- Niet in gerookt
- Automatische airconditioning (534)
- Zomerbanden
- Decor pianolak
- Aluminium Pedalen
- Leder stuurwiel (240)
- Xenon lampen (522)
- Mistlampen voor (520)
- Dynamische Tractie Controle (DTC) (5DT)
- JCW Sportpack
- John Cooper Works Package
- Wired pakket
- Sportonderstel (226)
- Sportstoelen inclusief opbergnetten tegen de achterzije (481)
- Zithoogte verstelling passagierszetel (450)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Paceman
MINI Paceman
Mini 1.6 Cooper S ChiliLease nu de MINI Paceman vanaf
€141,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€141,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!