MINI Electric
Mini Business Edition 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%}
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Electric
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Mini Business Edition 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%} |
| Kenteken | P-725-BG |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 74.751 km |
| Aanschafprijs | €16.445 |
| Opmerking | (INCL-BTW) Aut. *LEATHER | FULL-LED | KEYLESS | SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | ECC | AMBIENTLIGHT | DAB | DIGI-COCKPIT | PDC | 17"ALU* |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | rood |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-01-29 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.775 kg |
| Massa leeg | 1.340 kg |
| Laadvermogen | 435 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 234 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Andere dakkleur
- WiFi
- Comfortstoel(en)
- Buitentemperatuurmeter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Airconditioning, automatisch met 2 zones (534)
- Boordcomputer (550)
- DAB Tuner (654)
- Interieurpaneel Piano Black (4BD)
- LED koplampen (5A2)
- Parc Distance Control achter (507)
- Sportstuur
- Cruise control (544)
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Chrome Pack exterior
- Zomerbanden
- BTW te verrekenen
- Sport-Comfort Stoelen
- Decor pianolak
- Sfeerverlichting interieur
- CCS snellader aansluiting
- Fase-3 laden mogelijk
- Lichtmetalen velgen 17''
- Afwijkende dak kleur
- Diefstalalarmsysteem - Klasse 3 (302)
- Union Jack LED achterlichten
- Bekleding leatherette Carbon Black (inclusief comfortstoelen) (K9E1)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Electric
MINI Electric
Mini Business Edition 33 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%}Lease nu de MINI Electric vanaf
€227,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€227,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!