MINI Electric
Cooper S MINI Yours 135KW / 33 kWh SOH 100% Comfort plus
Algemene informatie
- Merk MINI
- Model Electric
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Cooper S MINI Yours 135KW / 33 kWh SOH 100% Comfort plus |
| Kenteken | L-954-GF |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 37.592 km |
| Aanschafprijs | €18.990 |
| Opmerking | / Leder / Navigatie / Pdc+Camera / Harman Kardon / Apk 05-2027 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-05-14 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| GVW | 1.775 kg |
| Massa leeg | 1.340 kg |
| Laadvermogen | 435 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 234 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Kleur zwart
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur verwarmd
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Dakspoiler
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Comfortstoel(en)
- Buitentemperatuurmeter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Airconditioning, automatisch met 2 zones (534)
- Bandenspanningsweergavesysteem (02VB)
- Boordcomputer (550)
- DAB Tuner (654)
- Emergency call (6AF)
- Interieurpaneel Piano Black (4BD)
- LED koplampen (5A2)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Sportstuur
- Cruise control (544)
- Lichtmetalen velgen 16"
- Speciale kleur
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Driving Assistant
- *Dit is de scherpe meeneemprijs
- *Inruil mogelijk
- *NIET-rokersauto
- 1ste eigenaar
- Diefstalalarmsysteem - Klasse 3 (302)
- Comfort plus-pakket
- HiFi luidsprekersysteem harman/kardon (674)
- MINI Yours Enigmatic Black (C3Y)
Locatie
Dekrie Auto's B.V.
Wolput 18
VLIJMEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
MINI Electric
MINI Electric
Cooper S MINI Yours 135KW / 33 kWh SOH 100% Comfort plusLease nu de MINI Electric vanaf
€262,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€262,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!