Audi Q7
3.0 TDI e-tron Quattro S-Line Sportpack (Plug-In)
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 3.0 TDI e-tron Quattro S-Line Sportpack (Plug-In) |
| Kenteken | ZF-751-N |
| Brandstof | Hybride diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 184.438 km |
| Aanschafprijs | €26.945 |
| Opmerking | Aut. *PANO | LEATHER | ADAPTIVE-CRUISE | MATRIX-LED | BOSE-AUDIO | BLINDSPOT | MEMORY-PACK | DIGI-COCKPIT | HEATED-SPORTSEATS | NAVI-FULLMAP | CAMERA | HEAD-UP | SHIFTPADDLES | TOWBAR | 21"* |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2017-08-18 |
| Motorvermogen kW | 275 kW |
| Motorvermogen pk | 374 pk |
| Brandstofvermogen kW | 190 kW |
| Brandstofvermogen pk | 258 pk |
| Cilinder inhoud | 2.967 cc |
| Koppel | 600 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,2 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.803 |
| Resterende BPM | €377 |
| Wielbasis | 2.990 mm |
| GVW | 3.185 kg |
| Massa leeg | 2.420 kg |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
| Laadvermogen elektrisch | 2 kW |
| Elektrisch bereik | 56 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Grootlichtassistent
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur multifunctioneel
- Sport uitlaat
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Dab
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lederen interieurdelen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zonnescherm zijruiten
- Warmtewerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Parkeerhulp voor en achter (7X2)
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Dakrails
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Bagagedek
- Aluminium delen exterieur
- Bagage-scheidingsnet
- Getint glas
- DVD speler
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Smartphone integratie
- Lichtmetalen velgen 21"
- Matrix LED koplampen (PXC)
- Adaptive air suspension (1BK)
- Snelheidslimietherkenning (QR9)
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Assistentiepakket Tour (PCN)
- Grootlichtassistent (8G1)
- Nachtzicht-assistent
- Niet in gerookt
- Accukoeling
- Roetfilter
- Head-up display (KS1)
- Zomerbanden
- Allradantrieb
- Vierwielaandrijving
- Decor aluminium
- Alcantara hemelbekleding
- Parkeerassistent (7X5)
- Bose Sound system met 3D sound (9VS)
- Decoratielijsten, boven geborsteld aluminium Sono, onder Eloxallak antraciet (5TE)
- Interieurvoorverwarming (PK6)
- Panoramadak (3FU)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels (1XW)
- Nachtzichtassistent (9R1)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie (PV3)
- Bekleding leder Valcona met geruit stiksel (N5H)
Locatie
Haverkamp Auto's B.V.
Woudweg 7
TEUGE
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
3.0 TDI e-tron Quattro S-Line Sportpack (Plug-In)Lease nu de Audi Q7 vanaf
€450,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€450,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!