Audi Q7
4.0 TDI SQ7 quattro / Pano / 7-pers / Luchtvering / 4W-Sturing / Massage / Vol Opties / NIEUWSTAAT
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 4.0 TDI SQ7 quattro / Pano / 7-pers / Luchtvering / 4W-Sturing / Massage / Vol Opties / NIEUWSTAAT |
| Kenteken | X-510-LV |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 152.814 km |
| Aanschafprijs | €62.950 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-11-07 |
| Motorvermogen kW | 321 kW |
| Motorvermogen pk | 436 pk |
| Brandstofvermogen kW | 321 kW |
| Brandstofvermogen pk | 436 pk |
| Cilinder inhoud | 3.956 cc |
| Koppel | 900 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 900 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €23.638 |
| Resterende BPM | €6.491 |
| Wielbasis | 2.990 mm |
| GVW | 3.155 kg |
| Massa leeg | 2.360 kg |
| Laadvermogen | 795 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 85 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank verwarmd
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Optie-pakket
- Afdekhoes
- Airco separaat achter
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Audio installatie high end
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Laser LED koplampen
- Lederen interieurdelen
- Zonnescherm zijruiten
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Uitwijk assistent
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Lichtmetalen velgen
- Dakrails
- City-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Bagagedek
- Kruisend verkeer detectie
- Xenon verlichting
- Getint glas
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Luxe lederen interieur
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Smartphone integratie
- Zonnescherm achterruit
- Bagage-afdekhoes
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Tour pakket
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Nachtzicht-assistent
- Handgrepen in carrosseriekleur
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Designpakket Exclusive
Locatie
Mavo Auto
Wijksestraat 3a
WIJK EN AALBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
4.0 TDI SQ7 quattro / Pano / 7-pers / Luchtvering / 4W-Sturing / Massage / Vol Opties / NIEUWSTAATLease nu de Audi Q7 vanaf
€1.052,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1.052,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!