Audi Q7
3.0 TDI S-Line Quattro
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 3.0 TDI S-Line Quattro |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 121.879 km |
| Aanschafprijs | €26.950 |
| Opmerking | 272pk Grijs Kenteken/Trekhaak/Luchtvering |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2016-05-25 |
| Motorvermogen kW | 200 kW |
| Motorvermogen pk | 272 pk |
| Brandstofvermogen kW | 200 kW |
| Brandstofvermogen pk | 272 pk |
| Cilinder inhoud | 2.967 cc |
| Koppel | 600 Nm |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 600 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €23.619 |
| Wielbasis | 2.990 mm |
| GVW | 2.765 kg |
| Massa leeg | 2.091 kg |
| Laadvermogen | 674 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur verwarmd
- Autonomous Emergency Braking
- Lichtmetalen velgen 18"
- Electronic climate control
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Rijstrooksensor
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Navigatie-pakket
- Alarm klasse 3
- Dakrails
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Bi-xenon koplampen
- MMI navigatie plus (PNQ)
- Stuur leder en multifunctioneel
- Parkeerassistent (7X5)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie (PV3)
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
3.0 TDI S-Line QuattroLease nu de Audi Q7 vanaf
€372,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€372,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!