Audi A6
Avant 55 TFSI quattro S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A6
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant 55 TFSI quattro S edition |
| Kenteken | GZF-86-X |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 125.013 km |
| Aanschafprijs | €47.472 |
| Opmerking | / BTW / PANO / FULL LED / S- LINE / CAMERA / |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Okapibruin |
| Datum eerste toelating | 2020-02-20 |
| Motorvermogen kW | 250 kW |
| Motorvermogen pk | 340 pk |
| Brandstofvermogen kW | 250 kW |
| Brandstofvermogen pk | 340 pk |
| Cilinder inhoud | 2.995 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €4.213 |
| Resterende BPM | €1.249 |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| GVW | 2.480 kg |
| Massa leeg | 1.810 kg |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 63 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel multifunctioneel
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Airco separaat achter
- Verkeersbord detectie
- Verwarmde voorruit
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Electronic climate controle
- Achteruitrij assistent
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Veiligheids-pakket
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Actieve noodgeval assistent
- Telefoonintegratie
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A6
Audi A6
Avant 55 TFSI quattro S editionLease nu de Audi A6 vanaf
€640,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€640,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!