Audi Q7
3.0 TDI quattro Pro Line + 7p
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q7
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 3.0 TDI quattro Pro Line + 7p |
| Kenteken | XJ-660-S |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 188.604 km |
| Aanschafprijs | €39.198 |
| Opmerking | / PANO/ CAMERA / LM VELGEN / |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2018-01-31 |
| Motorvermogen kW | 200 kW |
| Motorvermogen pk | 272 pk |
| Brandstofvermogen kW | 200 kW |
| Brandstofvermogen pk | 272 pk |
| Cilinder inhoud | 2.967 cc |
| Koppel | 600 Nm |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 600 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €15.300 |
| Resterende BPM | €3.481 |
| Wielbasis | 2.990 mm |
| GVW | 2.940 kg |
| Massa leeg | 2.035 kg |
| Laadvermogen | 905 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Trekhaak
- Audio installatie premium
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Dakspoiler
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Rijstrooksensor
- Achterasbesturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Hoofdsteunen actief
- Alarm klasse 3
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Electronic climate controle
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- S Line exterieur
- DVD speler
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Trekhaak uitklapbaar
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q7
Audi Q7
3.0 TDI quattro Pro Line + 7pLease nu de Audi Q7 vanaf
€536,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€536,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!