Mercedes-Benz V-Klasse
300d Extra Lang Avantgarde Edition
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model V-Klasse
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 300d Extra Lang Avantgarde Edition |
| Kenteken | S-598-GR |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 167.097 km |
| Aanschafprijs | €53.900 |
| Opmerking | /TAXI KLAAR / EX BTW / |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Overige carrosserieën |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2021-07-12 |
| Motorvermogen kW | 174 kW |
| Motorvermogen pk | 237 pk |
| Brandstofvermogen kW | 174 kW |
| Brandstofvermogen pk | 237 pk |
| Cilinder inhoud | 1.950 cc |
| Koppel | 500 Nm |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 500 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €29.873 |
| Resterende BPM | €10.975 |
| Wielbasis | 3.430 mm |
| GVW | 3.100 kg |
| Massa leeg | 2.067 kg |
| Laadvermogen | 1.033 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 70 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Koplampen adaptief
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Rijstrooksensor
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Zijwind assistent
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakrails
- Bots herkenning en activatie
- Achterruit apart te openen
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- AMG-styling
- AMG Sport-pakket
- Carbonafwerking interieur
- DVD speler
- Elektrische schuifdeur
- Zijschuifdeur links
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz V-Klasse
Mercedes-Benz V-Klasse
300d Extra Lang Avantgarde EditionLease nu de Mercedes-Benz V-Klasse vanaf
€754,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€754,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!