Mercedes-Benz G-Klasse
350 Bluetec Anniversary Edition |
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model G-Klasse
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 350 Bluetec Anniversary Edition | |
| Kenteken | H-287-FZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 72.630 km |
| Aanschafprijs | €50.950 |
| Opmerking | Leder | Memory | Camera | Nieuwe Motor | Lane & Side Assis | Navi |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Terreinwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Bruin |
| Datum eerste toelating | 2015-02-23 |
| Motorvermogen kW | 155 kW |
| Motorvermogen pk | 211 pk |
| Brandstofvermogen kW | 155 kW |
| Brandstofvermogen pk | 211 pk |
| Cilinder inhoud | 2.987 cc |
| Koppel | 540 Nm |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 540 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €63.444 |
| Resterende BPM | €5.078 |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| GVW | 3.200 kg |
| Massa leeg | 2.470 kg |
| Laadvermogen | 730 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 96 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- Lederen bekleding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Stuur verstelbaar
- Panoramadak
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Zwarte hemelbekleding
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Subwoofer
- Treeplanken
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Hardtop
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Sperdifferentieel
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektronisch Sper Differentieel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Side-skirts
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Bi-xenon koplampen
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Zonnescherm
- Dakdraagsysteem
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Radardetector
- Audio-navigatie full map + hard disk + cd-wiss.
- Bekleding Leder designo eenkleurig (ZF/H/K/N)
- Metallic-lak (lak1)
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz G-Klasse
Mercedes-Benz G-Klasse
350 Bluetec Anniversary Edition |Lease nu de Mercedes-Benz G-Klasse vanaf
€827,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€827,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!