Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC | AMG 9G Tronic |
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLC
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 300e 4MATIC | AMG 9G Tronic | |
| Kenteken | T-014-SL |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 67.200 km |
| Aanschafprijs | €42.500 |
| Opmerking | Pano | Memory Seats | Keyless | Sfeer | 360 View | Burmester | Stuurverwarming | Lane & Side Assis | Front Assis |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | mat |
| Interieurkleur | Rood |
| Datum eerste toelating | 2021-04-06 |
| Brandstofvermogen kW | 235 kW |
| Brandstofvermogen pk | 320 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,7 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €487 |
| Resterende BPM | €177 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.615 kg |
| Massa leeg | 1.930 kg |
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cruise control
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- Kleur zwart
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Sport uitlaat
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas achter
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Kunstlederen bekleding
- Stoelverwarming voor (873)
- Digitale radio (537)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Matrix LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Sportonderstel
- Kleur wit
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- AMG-styling
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Schuif-/kanteldak
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- Connectiviteitspakket Navigatie (PBF)
- Plus-pakket
- GPS volgsysteem
- Business Solution Plus pakket
- Sierdelen aluminium geslepen (739)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLC
Mercedes-Benz GLC
300e 4MATIC | AMG 9G Tronic |Lease nu de Mercedes-Benz GLC vanaf
€690,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€690,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!