BMW X2
M35iA 306PK HIGH EXECUTIVE M-SPORT
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X2
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | M35iA 306PK HIGH EXECUTIVE M-SPORT |
| Kenteken | T-824-XK |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 141.663 km |
| Aanschafprijs | €28.745 |
| Opmerking | HARMAN-KARDON/CAMERA/PANORAMADAK |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Oranje |
| Datum eerste toelating | 2020-06-24 |
| Motorvermogen kW | 225 kW |
| Motorvermogen pk | 306 pk |
| Brandstofvermogen kW | 225 kW |
| Brandstofvermogen pk | 306 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 450 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 450 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €13.849 |
| Resterende BPM | €4.606 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.190 kg |
| Massa leeg | 1.585 kg |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 61 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bekleding Leder
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Head Up Display
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Verlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Parkeersensoren
- Sport uitlaat
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Leder interieur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- M Aerodynamica
- Comfort Access pakket
- Hoofdsteunen achter
- Armsteun
- Open dak
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Parking Pack
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Driving Assistant
- Elektrisch bedienbare achterklap
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- LED-Dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multimedia
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Elektrisch bedienbare ramen
- Lane-Assist
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Parkeercamera
- Parkeersensoren achter
- Stop & go
- Stuur Flippers
- Privacyglass (extra donker getinte ruiten)
- Digital Audio Broadcasting
- Leder dashboard
- Parkeer camera
- Parkeerhulp
- Panorama
- Elektrisch bedienbaar Schuif/kanteldak
- Passagiersairbag uitschakelbaar
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X2
M35iA 306PK HIGH EXECUTIVE M-SPORTLease nu de BMW X2 vanaf
€410,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€410,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!