BMW X2
xDrive20d M Sport X High Executive
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X2
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive20d M Sport X High Executive |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 122.327 km |
| Aanschafprijs | €22.950 |
| Opmerking | 191 pk Panoramadak/Trekhaak/Stoelverwarming |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-04-06 |
| Motorvermogen kW | 140 kW |
| Motorvermogen pk | 190 pk |
| Brandstofvermogen kW | 140 kW |
| Brandstofvermogen pk | 190 pk |
| Cilinder inhoud | 1.995 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €11.750 |
| Resterende BPM | €3.144 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.190 kg |
| Massa leeg | 1.575 kg |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 51 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Afdaal assistent
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Head-up display
- Armsteun achter
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- LED mistlampen voor (5A1)
- Sportstuur
- Automatische 2-zone airconditioning (534)
- Cruise control (544)
- Dakrails
- Park Distance Control achter (507)
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Trekhaak met afneembare kogel
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- M Aerodynamica
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Audio Media Pack
- Glazen panoramadak (402)
- Metallic lak (MET)
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep (316)
- WiFi hotspot (6WD)
- Audio Media Pack (ZM6)
- M dakrailing in hoogglans Shadow Line (3MC)
- 8-traps Steptronic sporttransmissie (2TB)
- Model M Sport X (7LN)
- Geperforeerde lederen bekleding Dakota Schwarz (PDSW)
- M Sport X
- Navigatiesysteem (6UN)
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X2
xDrive20d M Sport X High ExecutiveLease nu de BMW X2 vanaf
€384,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€384,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!