BMW X2
xDrive25e High Executive Sportline
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X2
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | xDrive25e High Executive Sportline |
| Kenteken | JKD-77-L |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 81.088 km |
| Aanschafprijs | €25.890 |
| Opmerking | Panoramadak Groot Navi carplay/android Sportstoelen stoelverwarming parkeersensoren Voor+Achter Donkere hemel |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Antraciet sport grijs (PERL1) |
| Datum eerste toelating | 2021-04-01 |
| Motorvermogen kW | 162 kW |
| Motorvermogen pk | 220 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €743 |
| Resterende BPM | €257 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.300 kg |
| Massa leeg | 1.705 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 36 l |
| Laadvermogen elektrisch | 4 kW |
| Elektrisch bereik | 53 km |
Opties & Accessoires
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Start/stop systeem
- Afdaal assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Armsteun achter
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Comfort Access (322)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Lichtmetalen velgen
- Comfort Access met BMW Digital Key (322)
- DAB-Tuner (654)
- Doorlaadopening, met neerklapbare achterbank (verdeling 40:20:40) (465)
- Draadloos oplaadstation (6NX)
- Driving Assistant (5AS)
- Met leder bekleed sportstuur (255)
- Servotronic (216)
- Automatische 2-zone airconditioning (534)
- Navigatiesysteem Plus (6UP)
- Park Distance Control achter (507)
- Alarmsysteem klasse 3 (302)
- Glazen panoramadak (402)
- Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit (420)
- Bandenspanningscontrolesysteem (2VB)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- LED koplampen met uitgebreide functionaliteit (5A4)
- Regensensor 3 serie (521)
- Grootlichtassistent (5AC)
- Elektrisch te openen en te sluiten achterklep (316)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (450)
- LED koplampen incl. LED-technologie voor achterlichten (5A4)
- Park Distance Control (PDC) voor (508)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadlozeoplaadmogelijkheid (6NW)
- Park Assistant (5DP)
- Driving Assistant Plus (5AT)
- DAB+ tuner (654)
- Navigatiesysteem (6UN)
- 18 inch lichtmetalen wielen Y-spaak (28C)
- Comfort access systeem, ontgrendelen en vergrendelen portieren zonder sleutel en openen kofferruimte d.m.v. sensor onder de achterbumper (322)
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X2
xDrive25e High Executive SportlineLease nu de BMW X2 vanaf
€358,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€358,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!