BMW X2
sDrive18i High Executive, M-pakket, Automaat, Cruise, Head-up, Camera, Navi
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X2
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | sDrive18i High Executive, M-pakket, Automaat, Cruise, Head-up, Camera, Navi |
| Kenteken | J-152-KB |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 115.364 km |
| Aanschafprijs | €26.995 |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-08-27 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.499 cc |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 220 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.936 |
| Resterende BPM | €1.314 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.005 kg |
| Massa leeg | 1.395 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 51 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- LED koplampen adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Achterspoiler
- Dab
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Alarm klasse 3
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Derde remlicht
- Radiovoorbereiding
- Automatische Verlichting
- Black Edition
- Sport Pakket
Locatie
BeterRijden B.V.
Gerwenseweg 24A
NUENEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X2
sDrive18i High Executive, M-pakket, Automaat, Cruise, Head-up, Camera, NaviLease nu de BMW X2 vanaf
€451,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€451,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!