BMW X2
sDrive20i Business Ed. Plus Pano-dak / Leder / 20-Inch / Stoelverwarming / Keyfree
Algemene informatie
- Merk BMW
- Model X2
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | sDrive20i Business Ed. Plus Pano-dak / Leder / 20-Inch / Stoelverwarming / Keyfree |
| Kenteken | N-981-SZ |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 69.740 km |
| Aanschafprijs | €32.950 |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2022-01-17 |
| Motorvermogen kW | 132 kW |
| Motorvermogen pk | 179 pk |
| Brandstofvermogen kW | 132 kW |
| Brandstofvermogen pk | 179 pk |
| Cilinder inhoud | 1.998 cc |
| Koppel | 280 Nm |
| Topsnelheid | 227 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 280 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.634 |
| Resterende BPM | €2.995 |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| GVW | 2.055 kg |
| Massa leeg | 1.445 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 51 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bluetooth
- LED dagrijverlichting
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Dab
- Koplampen adaptief
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Warmtewerend glas
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Sportonderstel
- M Aerodynamica
- Comfort Access pakket
- Parking Pack
- USB aansluiting
- M Sport
- Lichtmetalen velgen 20 Inch
Locatie
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
BMW X2
sDrive20i Business Ed. Plus Pano-dak / Leder / 20-Inch / Stoelverwarming / KeyfreeLease nu de BMW X2 vanaf
€551,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€551,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!