Audi Q4 e-tron
35 LAUNCH EDITION ADVANCED
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q4 e-tron
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 35 LAUNCH EDITION ADVANCED |
| Kenteken | N-812-TB |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 54.092 km |
| Aanschafprijs | €26.745 |
| Opmerking | SPORT/PDC/NAVI |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Datum eerste toelating | 2021-12-27 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.475 kg |
| Massa leeg | 1.865 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 7 kW |
| Elektrisch bereik | 341 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Airco automatisch
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Electronic climate control
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- Rijstrooksensor
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Lichtmetalen velgen
- Matrix LED koplampen
- Keyless entry/start
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- Keyless-pakket
- Hoofdsteunen achter
- Armsteun
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Kleur grijs
- Stuur leder en multifunctioneel
- Leder Stuurwiel
- Parkeersensoren voor en achter
- Airbags
- App-Connect
- Elektrisch bedienbare ramen
- Parkeersensoren achter
Locatie
Heijne occasion dealer
Lijnderdijk 83
ZWANENBURG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron
35 LAUNCH EDITION ADVANCEDLease nu de Audi Q4 e-tron vanaf
€369,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€369,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!