Audi Q4 e-tron
45 Advanced edition 82 kWh
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q4 e-tron
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 45 Advanced edition 82 kWh |
| Kenteken | M03795 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 28.107 km |
| Aanschafprijs | €43.900 |
| Opmerking | Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren Keyless Verwarmde voorstoelen Lane assist LED Dodehoek assistent Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Soul (black) (AI) |
| Datum eerste toelating | 2024-11-26 |
| Motorvermogen kW | 210 kW |
| Motorvermogen pk | 286 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| Massa leeg | 2.045 kg |
| Laadvermogen elektrisch | 11 kW |
| Elektrisch bereik | 539 km |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser en sproeier
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Rijstrooksensor
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- Comfort-pakket
- DAB ontvanger
- Passagiersairbag
- WiFi voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Bots herkenning en activatie
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Keyless entry/start
- Keyless-pakket
- Automatische snelheids begrenzing
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Assistentie pakket Parking
- Warmtepomp
- Lederen sportstuur
- Comfort Pakket Plus
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron
45 Advanced edition 82 kWhLease nu de Audi Q4 e-tron vanaf
€606,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€606,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!