Audi Q4 e-tron
40 Launch 77 kWh (94%SOH) Warmtepomp
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q4 e-tron
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 40 Launch 77 kWh (94%SOH) Warmtepomp |
| Kenteken | N-846-SN |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 62.100 km |
| Aanschafprijs | €29.940 |
| Opmerking | Carplay Stoelverw. |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-12-30 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.640 kg |
| Massa leeg | 2.025 kg |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Elektrisch bereik | 509 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Airco automatisch
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- WiFi
- Rijstrooksensor
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Kleur grijs
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Stuur leder en multifunctioneel
- Warmtepomp
- Apple carplay/ Android auto
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron
40 Launch 77 kWh (94%SOH) WarmtepompLease nu de Audi Q4 e-tron vanaf
€414,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€414,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!