Audi Q4 e-tron
40 S-Line 77 kWh (95%SOH)
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q4 e-tron
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 40 S-Line 77 kWh (95%SOH) |
| Kenteken | S-762-ZG |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 84.030 km |
| Aanschafprijs | €35.940 |
| Opmerking | RS-Stoelen Head-up Display Camera |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | basis |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-05-12 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.770 mm |
| GVW | 2.640 kg |
| Massa leeg | 2.025 kg |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Elektrisch bereik | 496 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lichtmetalen velgen 20"
- Navigatiesysteem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Airco automatisch
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- WiFi
- Head-up display
- Rijstrooksensor
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Navigatie-pakket
- Interieur-pakket
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Sportonderstel
- S Line exterieur
- Kunstlederen/stof bekleding
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Lederen sportstoelen
- Lederen/kunstlederen bekleding
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Dynamic-pakket
- Stuur leder en multifunctioneel
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Apple carplay/ Android auto
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron
40 S-Line 77 kWh (95%SOH)Lease nu de Audi Q4 e-tron vanaf
€497,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€497,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!