Mercedes-Benz C-Klasse
200 AMG Line
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model C-Klasse
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 200 AMG Line |
| Kenteken | T-031-SN |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 29.468 km |
| Aanschafprijs | €59.803 |
| Opmerking | / PANO /360 CAMERA / TREKHAAK / MEMORY / |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2023-08-24 |
| Motorvermogen kW | 150 kW |
| Motorvermogen pk | 204 pk |
| Brandstofvermogen kW | 150 kW |
| Brandstofvermogen pk | 204 pk |
| Cilinder inhoud | 1.496 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 246 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 sec |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €9.918 |
| Resterende BPM | €4.761 |
| Wielbasis | 2.870 mm |
| GVW | 2.265 kg |
| Massa leeg | 1.550 kg |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Multimedia scherm groot
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Hemelbekleding donker
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Laser LED koplampen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Verlaagde carrosserie
- Sportstuur
- Centrale airbag voor
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- AMG-styling
- Keyless-Go pakket
- Kunstlederen/alcantara bekleding
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"
- Premium-pakket
- Nappaleder stuurwiel
- Premium Plus-pakket
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz C-Klasse
Mercedes-Benz C-Klasse
200 AMG LineLease nu de Mercedes-Benz C-Klasse vanaf
€815,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€815,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!