Mercedes-Benz C-Klasse
Estate C180 AMG |
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model C-Klasse
- Bouwjaar 2017
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Estate C180 AMG | |
| Kenteken | NG-825-J |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 197.200 km |
| Aanschafprijs | €21.500 |
| Opmerking | Night Pakket | Pano | NAP | Camera | Sfeer | Automaat 9G | Leder | Modeljaar 2018 VERKOCHT |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2017-02-01 |
| Motorvermogen kW | 115 kW |
| Motorvermogen pk | 156 pk |
| Brandstofvermogen kW | 115 kW |
| Brandstofvermogen pk | 156 pk |
| Cilinder inhoud | 1.595 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €7.006 |
| Resterende BPM | €1.787 |
| Wielbasis | 2.840 mm |
| GVW | 2.075 kg |
| Massa leeg | 1.400 kg |
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Sport uitlaat
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Adaptief demping systeem
- Lederen/stof bekleding
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Parkeer pakket
- Warmtewerend glas
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Autotelefoon voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bagagedek
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Bagage-scheidingsnet
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Uitlaat sierstuk
- Avantgarde Exterieur
- Rijassistentiepakket
- Sfeerverlichting (877)
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC (440)
- LED-koplampen (632)
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier (873)
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie (P54)
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- 19” multispaaks lichtmetalen AMG-velgen (665)
- Automatic airconditioning THERMATIC met twee klimaatzones (580)
- Garmin® MAP PILOT (357)
- Panoramaschuifdak, elektrisch (413)
- Achterbankleuning in delen neerklapbaar (40/20/40) inclusief armsteun achter met dubbele bekerhouder en opbergvak (287)
- AUDIO 20 CD met touchpad (522)
- Avantgarde Interieur
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten (890)
- Exclusive Exterieur
- Reservewiel
- Ruitenwisser met regensensor (345)
- Sierdelen in aluminium dwarsgeslepen licht (739)
- Sportonderstel lager liggend (486)
- Warmtewerend, donkergetint glas vanaf de B-stijl (840)
- Zitcomfortpakket (P65)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz C-Klasse
Mercedes-Benz C-Klasse
Estate C180 AMG |Lease nu de Mercedes-Benz C-Klasse vanaf
€349,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€349,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!