Mercedes-Benz C-Klasse
200 d AMG | Premium Plus
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model C-Klasse
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 200 d AMG | Premium Plus |
| Kenteken | P-034-DZ |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 146.100 km |
| Aanschafprijs | €29.500 |
| Opmerking | | Night Pack | Memory Seats | Pano | 360 Camera | Sfeer | Keyless | Virtual | Lane & Side Assis | Burmester | Sound | ACC |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-07-15 |
| Motorvermogen kW | 118 kW |
| Motorvermogen pk | 160 pk |
| Brandstofvermogen kW | 118 kW |
| Brandstofvermogen pk | 160 pk |
| Cilinder inhoud | 1.597 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.781 |
| Resterende BPM | €599 |
| Wielbasis | 2.840 mm |
| GVW | 2.145 kg |
| Massa leeg | 1.465 kg |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Dodehoekdetectie met correctie
- Koplampen adaptief
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 17"
- Armsteun achter
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Stoelverwarming voor (873)
- Verlaagde carrosserie
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Zonnedak
- Zonnescherm
- Dakdraagsysteem
- Kunstlederen/stof bekleding
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Rijassistentiepakket
- 17 inch vijf-grootspaaks lichtmetalen velgen (R62)
- Connectiviteitspakket Navigatie (PBF)
- High-performance LED-koplampen (632)
- Plus-pakket
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz C-Klasse
Mercedes-Benz C-Klasse
200 d AMG | Premium PlusLease nu de Mercedes-Benz C-Klasse vanaf
€479,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€479,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!