Mercedes-Benz C-Klasse
200 Premium Pack
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model C-Klasse
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 200 Premium Pack |
| Kenteken | L-431-KZ |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 55.600 km |
| Aanschafprijs | €35.450 |
| Opmerking | | AMG-Line | Pano | Multibeam LED | Virtual | Navi+ | 360° Camera | Leder | Keyless Start |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-03-21 |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.497 cc |
| Koppel | 280 Nm |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 sec |
| Aandrijving | Achterwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.352 |
| Resterende BPM | €1.211 |
| Wielbasis | 2.840 mm |
| GVW | 2.085 kg |
| Massa leeg | 1.405 kg |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 66 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Houtafwerking interieur
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Optie-pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Extra getint glas achter
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Mistlampen voor
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Lederen interieurdelen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Zonnescherm zijruiten
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Kunstlederen bekleding
- Stoelverwarming voor (873)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Aluminium interieur afwerking
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportstuur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Multimedia systeem
- AMG-styling
- Carbonafwerking interieur
- AMG Line
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- CD-wisselaar
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) gordijn
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Carkit
- Derde remlicht
- Open dak
- Radiovoorbereiding
- Schuif-/kanteldak
- Uitlaat sierstuk
- Windscherm
- Zonnedak
- Zonnescherm
- MULTIBEAM LED met adaptief ULTRA RANGE-grootlicht (642+628)
- Smartphone-integratiepakket (14U)
- 12,3" digitaal combi-instrument (464)
- Avantgarde
- Avantgarde Exterieur
- Dakdraagsysteem
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten (897)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Kunstlederen/stof bekleding
- Night-pakket
- Spoor-pakket
- Winterbanden
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz C-Klasse
Mercedes-Benz C-Klasse
200 Premium PackLease nu de Mercedes-Benz C-Klasse vanaf
€575,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€575,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!