Mercedes-Benz A-Klasse
200 Business Solution AMG
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model A-Klasse
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 200 Business Solution AMG |
| Kenteken | X-485-KG |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 146.113 km |
| Aanschafprijs | €21.000 |
| Opmerking | /PANO/AIRCO/CAMERA/ |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Fabric/imitation leather/microfiber (650A) |
| Datum eerste toelating | 2018-07-11 |
| Motorvermogen kW | 120 kW |
| Motorvermogen pk | 163 pk |
| Brandstofvermogen kW | 120 kW |
| Brandstofvermogen pk | 163 pk |
| Cilinder inhoud | 1.332 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 250 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.465 |
| Resterende BPM | €355 |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| GVW | 1.885 kg |
| Massa leeg | 1.275 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 43 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- LED dagrijverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Kunstlederen bekleding
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Side-skirts
- AMG-styling
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz A-Klasse
Mercedes-Benz A-Klasse
200 Business Solution AMGLease nu de Mercedes-Benz A-Klasse vanaf
€341,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€341,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!