Audi Q5
Sportback 50 TFSIe S-Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q5
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 50 TFSIe S-Line |
| Kenteken | T-908-DS |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 177.272 km |
| Aanschafprijs | €33.940 |
| Opmerking | Luchtvering Elek.Trekhaak Bang&Olufsen |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-05-26 |
| Brandstofvermogen kW | 196 kW |
| Brandstofvermogen pk | 266 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.430 |
| Resterende BPM | €687 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.660 kg |
| Massa leeg | 2.050 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Warmtewerend glas
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Parkeerhulp plus (7X2)
- Audi sound system (9VD)
- City-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Kunstlederen interieurdelen
- Uitstap waarschuwing
- Lichtmetalen velgen 19"
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Achterbank verstelbaar
- Stoelen-pakket
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim
- Smartphone integratie
- Adaptive air suspension (1BK)
- Matrix LED-koplampen (PXC)
- Audi virtual cockpit (9S8)
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Sportstoelen vóór (Q1D)
- Tour pakket
- Wegrijassistent (UH2)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- MMI navigatie plus (7UG)
- Assistentiepakket Tour (PCN)
- Pneumatische lendensteunen vóór met massagefunctie (8I6)
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Luxe lederen/stof bekleding
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 20"
- Sportstuur leder
- Audi Connect diensten (IT3)
- Audi smartphone interface (IU1)
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar en automatisch dimmend met geheugenfunctie (6XL)
- Interieurvoorverwarming / -ventilatie (GA1)
- Achterbank plus (3NS)
- Bang & Olufsen 3D soundsystem (9VS)
- Raamlijsten, aluminium (4ZB)
- Privacy glas (QL5)
- Assistentiepakket City (PCM)
- 19" gegoten lichtmetalen velgen in "5-dubbelspaak ster"-design, 8Jx19 (C2T)
- Akoestisch glas in voorportieren (VW5)
- Audi pre sense City
- Automatisch dimmende binnenspiegel (4L6)
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar (6XD)
- Comfortsleutel, sensorgestuurde achterklepontgrendeling, elektrisch openende en sluitende achterklep (PGC/PGE)
- Cruise control en snelheidsbegrenzer (8T6)
- Decoratielijsten, aluminium mat geborsteld (5TG)
- Dinamica Frequenz microvezel en leder met S-logo's (N5K)
- Kunstleder op interieurdelen (7HB)
- Luxe lederen/microvezel bekleding
- Middenarmsteun voorin (6E1)
- Spiegelkappen in carroseriekleur (6FA)
- Stoelen en achterbank, verwarmbaar (4A4)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie op bestuurdersstoel (PV3)
- Stof Sequenz en leder met S-logo's (N7V)
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q5
Audi Q5
Sportback 50 TFSIe S-LineLease nu de Audi Q5 vanaf
€471,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€471,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!