Audi Q5
Sportback 55 TFSI e S-Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q5
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 55 TFSI e S-Line |
| Kenteken | JNR-77-K |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 129.815 km |
| Aanschafprijs | €1 |
| Opmerking | DISTRIKTGRUN/PANO/LUCHTVERING/360CAMERA/LEER-SPORT/21"AUDI-SPORT/BLACK-OPTIC/VOLLEDIG AUDI DEALER HISTORIE |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | groen |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2021-08-24 |
| Motorvermogen kW | 270 kW |
| Motorvermogen pk | 367 pk |
| Brandstofvermogen kW | 196 kW |
| Brandstofvermogen pk | 266 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €638 |
| Resterende BPM | €234 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.660 kg |
| Massa leeg | 2.050 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
| Elektrisch bereik | 62 km |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Luchtvering
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Bots waarschuwing systeem
- Luxe lederen bekleding
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Privacy Glass
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels in andere kleur
- Dab
- Extra getint glas achter
- Interieur voorverwarming/(koeling)
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Adaptief demping systeem
- Lederen versnellingspook
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Zonnescherm zijruiten
- Warmtewerend glas
- Isofix
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Assistentie Pakket
- City-pakket
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Uitstap waarschuwing
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Hoofdsteunen achter
- Achterbank verstelbaar
- Stoelen-pakket
- Derde remlicht
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Buitenspieg.elektr.inklap en aut. dim
- Smartphone integratie
- Premium kleur
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Toerenteller
- USB aansluiting
- AUX Aansluiting
- Audi drive select
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Sportstuur leder
- Assistentie pakket Parking
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 21"
- 5-Persoons
- 100% onderhouden
- Dealeronderhouden
- Onderhouds-historie aanwezig
- 4x4 4 Wheeldrive
- Radio/Cd orig.
- Rokersvrij interieur
- " Black Edition " by PPW Auto's
- Dynamic achterlichten
- Ambiance verlichting interieur instelbaar
- Sportmodus stand
- Navigatie MMI Plus Audi
- Drankbekerhouder met koeling + verwarming
Locatie
PPW Auto's
Zirkoon 238
DORDRECHT
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q5
Audi Q5
Sportback 55 TFSI e S-LineLease nu de Audi Q5 vanaf
€1,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€1,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!