Audi Q5
2.0 TFSI quattro Pro Line S NAVI | CLIMATE | PDCV+A | XENON | PANODAK | CRUISE | LED | CARPLAY | LEER / STOF
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q5
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TFSI quattro Pro Line S NAVI | CLIMATE | PDCV+A | XENON | PANODAK | CRUISE | LED | CARPLAY | LEER / STOF |
| Kenteken | K-211-ZP |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 192.371 km |
| Aanschafprijs | €14.490 |
| Modeljaar | 2013 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2014-04-09 |
| Motorvermogen kW | 165 kW |
| Motorvermogen pk | 224 pk |
| Brandstofvermogen kW | 165 kW |
| Brandstofvermogen pk | 224 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €2.483 |
| Resterende BPM | €98 |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| GVW | 2.365 kg |
| Massa leeg | 1.730 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 75 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Dakspoiler
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Vermoeidheids herkenning
- Lederen/stof bekleding
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Autotelefoon voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Sportstoelen
- Sportonderstel
- Lichtmetalen velgen 19"
- Bi-xenon koplampen
- S Line exterieur
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Derde remlicht
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zone (9AQ)
- Niet in gerookt
- Parkeerhulp plus (7X4)
- Zomerbanden
- Sportonderstel (1BV)
- Velgen, lichtmetaal 8J x 19 "5-arm" design incl. 235/55 R 19 banden (PRL)
- Adaptive light (8Q5)
Locatie
Autobedrijf Verharen B.V.
de Slof 3
DONGEN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q5
Audi Q5
2.0 TFSI quattro Pro Line S NAVI | CLIMATE | PDCV+A | XENON | PANODAK | CRUISE | LED | CARPLAY | LEER / STOFLease nu de Audi Q5 vanaf
€242,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€242,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!