Audi Q5
Sportback 50 TFSI e S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model Q5
- Bouwjaar 2023
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 50 TFSI e S edition |
| Kenteken | X-335-RK |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 76.193 km |
| Aanschafprijs | €48.250 |
| Opmerking | | 1E EIGENAAR | 12MND GARANTIE | RS SEATS | PANO | ACC | MEMORY | DAB | LED | CARPLAY | BOMVOL | |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2023-10-05 |
| Brandstofvermogen kW | 196 kW |
| Brandstofvermogen pk | 266 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 370 Nm |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €1.521 |
| Resterende BPM | €684 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.660 kg |
| Massa leeg | 2.050 kg |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Airco automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Oplaadmogelijkheid
- Airco separaat achter
- Dab
- Hemelbekleding donker
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Verkeersbord detectie
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rijstrooksensor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Sper Differentieel
- Warmtewerend glas
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstuur
- Dakrails
- File assistent
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 19"
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Achterbank verstelbaar
- Stoelen-pakket
- Smartphone integratie
- Tour pakket
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Sportstuur leder
- S-pakket
Locatie
De automakelaar Harderwijk B.V.
Edisonstraat 9
HARDERWIJK
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi Q5
Audi Q5
Sportback 50 TFSI e S editionLease nu de Audi Q5 vanaf
€669,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€669,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!