Mercedes-Benz GLB
250 4MATIC Premium Plus
Algemene informatie
- Merk Mercedes-Benz
- Model GLB
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 250 4MATIC Premium Plus |
| Kenteken | KDJ-33-N |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 113.889 km |
| Aanschafprijs | €40.667 |
| Opmerking | / Garantie / Amg / Clima / |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Fabric/imitation leather/microfiber - black/anthra |
| Datum eerste toelating | 2020-02-02 |
| Motorvermogen kW | 165 kW |
| Motorvermogen pk | 224 pk |
| Brandstofvermogen kW | 165 kW |
| Brandstofvermogen pk | 224 pk |
| Cilinder inhoud | 1.991 cc |
| Koppel | 350 Nm |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 350 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €6.622 |
| Resterende BPM | €1.963 |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| GVW | 2.205 kg |
| Massa leeg | 1.570 kg |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 60 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- LED dagrijverlichting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Verkeersbord detectie
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Comfortstoel(en)
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Stof/kunstlederen bekleding
- Extra getint glas
- Knie airbag(s)
- WiFi voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Dakrails
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Matrix LED koplampen
- Electronic climate controle
- Bagagedek
- Lichtmetalen velgen 19"
- AMG-styling
- Carbonafwerking interieur
- AMG Line
- Achterbank verstelbaar
Locatie
Auto Garage Aalsmeer
Aalsmeerderweg 101
Aalsmeer
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Mercedes-Benz GLB
Mercedes-Benz GLB
250 4MATIC Premium PlusLease nu de Mercedes-Benz GLB vanaf
€551,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€551,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!