Jeep Compass
4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera /
€ 346,95 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.4 141 PK MultiAir Night Eagle |
| Kenteken | XZ-501-L |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 121.054 km |
| Aanschafprijs | €15.940 |
| Opmerking | Half-Leder Trekhaak Camera |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-04-11 |
| Motorvermogen kW | 104 kW |
| Motorvermogen pk | 141 pk |
| Brandstofvermogen kW | 104 kW |
| Brandstofvermogen pk | 141 pk |
| Cilinder inhoud | 1.368 cc |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 230 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €8.566 |
| Resterende BPM | €2.292 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 1.916 kg |
| Massa leeg | 1.415 kg |
| Laadvermogen | 501 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 60 l |
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op