Jeep Compass
4xe 240PK Plug-in Hybrid Electric S / Pdc+Camera /
€ 346,95 o.b.v. 72 mnd looptijd| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.1 CRD Limited Leder / Stoelverwarming / Cruise-control |
| Kenteken | JLH-43-R |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 222.540 km |
| Aanschafprijs | €4.950 |
| Modeljaar | 2011 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Datum eerste toelating | 2013-08-09 |
| Motorvermogen kW | 100 kW |
| Motorvermogen pk | 136 pk |
| Brandstofvermogen kW | 100 kW |
| Brandstofvermogen pk | 136 pk |
| Cilinder inhoud | 2.143 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.077 |
| Resterende BPM | €135 |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| GVW | 2.045 kg |
| Massa leeg | 1.534 kg |
| Laadvermogen | 511 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Emissieklasse | 5 |
| Tankinhoud | 51 l |
Tomcars B.V.
Nieuwe Erven 1
HEESCH
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Ben je geïnteresseerd in deze auto en wil je in contact komen met de verkoper? Vul onderstaande gegevens in.
Bent je geïnteresseerd in deze auto en wil je een proefrit maken? Vul onderstaande gegevens in, dan neemt de dealer contact met je op