Fiat Talento
1.6 MJ L2H1 Basis
Algemene informatie
- Merk Fiat
- Model Talento
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Bedrijfswagen |
| Uitvoering | 1.6 MJ L2H1 Basis |
| Kenteken | VZ-636-D |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 186.450 km |
| Aanschafprijs | €9.950 |
| Opmerking | AIRCO / CRUISE CONTROLE / IMPERIAL / MARGE AUTO / EURO 6 |
| Modeljaar | 2016 |
| Carrosserievorm | Gesloten bestelwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2016-08-04 |
| Motorvermogen kW | 88 kW |
| Motorvermogen pk | 120 pk |
| Brandstofvermogen kW | 88 kW |
| Brandstofvermogen pk | 120 pk |
| Cilinder inhoud | 1.598 cc |
| Koppel | 300 Nm |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Koppel (brandstof) | 300 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €10.367 |
| Wielbasis | 3.500 mm |
| GVW | 3.030 kg |
| Massa leeg | 1.756 kg |
| Laadvermogen | 1.274 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 80 l |
Opties & Accessoires
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Trekhaak
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Lichtmetalen velgen 17"
- Radio-cd/mp3 speler
- Zijschuifdeur rechts
- Bestuurdersairbag
- RDW-leges
- Tussenschot volledig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Houten vloer in laadruimte
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Imperial
- Automatische airconditioning met gekoeld dashboardkastje (140)
- Parkeersensoren achter (508)
- Bandenspanningscontrolesysteem (365)
- Camera-pakket
- Pack Look
- Pack look 3 (8MF)
Locatie
Banden Outlet Koole
Langeweg 12C
Nieuwe-Tonge
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Fiat Talento
Fiat Talento
1.6 MJ L2H1 BasisLease nu de Fiat Talento vanaf
€161,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€161,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!