Fiat 500
0.9 TwinAir Turbo Popstar |
Algemene informatie
- Merk Fiat
- Model 500
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 0.9 TwinAir Turbo Popstar | |
| Kenteken | JS-994-R |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 67.165 km |
| Aanschafprijs | €7.500 |
| Opmerking | Airco | Isofix | Multimedia | Stuurbekrachtiging | Sport | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 3 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 2016-06-30 |
| Motorvermogen kW | 60 kW |
| Motorvermogen pk | 82 pk |
| Brandstofvermogen kW | 60 kW |
| Brandstofvermogen pk | 82 pk |
| Cilinder inhoud | 875 cc |
| Koppel | 145 Nm |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 sec |
| Koppel (brandstof) | 145 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.270 |
| Resterende BPM | €267 |
| Wielbasis | 2.300 mm |
| GVW | 1.370 kg |
| Massa leeg | 905 kg |
| Laadvermogen | 465 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 35 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Parkeer assistent
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Stuur multifunctioneel
- Dab
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Audio-pakket
- Navigatie-pakket
- Navigatie
- Lichtmetalen velgen 15"
- 12Volt aansluiting
- Uitlaat sierstuk
- Half alcantara / stof bekleding
- Handbediende airconditioning (025)
- In delen neerklapbare achterbank (195)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Fiat 500
Fiat 500
0.9 TwinAir Turbo Popstar |Lease nu de Fiat 500 vanaf
€122,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€122,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!