Audi A5
Cabriolet 1.8T 177 PK Aut S-Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A5
- Bouwjaar 2016
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Cabriolet 1.8T 177 PK Aut S-Line |
| Kenteken | Z-421-JL |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 150.927 km |
| Aanschafprijs | €17.940 |
| Opmerking | Leder/Sportstoel Nek+Stoelverw Camera |
| Modeljaar | 2015 |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2016-01-05 |
| Motorvermogen kW | 130 kW |
| Motorvermogen pk | 177 pk |
| Brandstofvermogen kW | 130 kW |
| Brandstofvermogen pk | 177 pk |
| Cilinder inhoud | 1.798 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.104 |
| Resterende BPM | €188 |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| GVW | 2.155 kg |
| Massa leeg | 1.630 kg |
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 63 l |
Opties & Accessoires
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Regensensor
- LED dagrijverlichting
- Stuur leder
- Airco automatisch
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Airco separaat achter
- Koplampreiniging
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- Autotelefoon voorbereiding
- Aluminium interieur afwerking
- Sportstoelen
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Audio-navigatie full map
- Bi-xenon koplampen
- S Line exterieur
- Elektrisch bedienbare kap
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Stuur leder en multifunctioneel
- Nekverwarming
- Audi Connect
Locatie
Auto XL
De Schans 25
ALPHEN AAN DEN RIJN
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A5
Audi A5
Cabriolet 1.8T 177 PK Aut S-LineLease nu de Audi A5 vanaf
€300,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€300,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!