Audi A5
Sportback 1.8 TFSI S Line
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A5
- Bouwjaar 2014
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 1.8 TFSI S Line |
| Kenteken | 5-TVK-48 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 246.500 km |
| Aanschafprijs | €10.850 |
| Opmerking | Navi Bi Xenon Bang & Olufsen S Line int/ext NAP Apple Carplay |
| Modeljaar | 2011 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | anders |
| Interieurkleur | Zwart/jetgrijs st (s line) |
| Datum eerste toelating | 2014-05-22 |
| Motorvermogen kW | 125 kW |
| Motorvermogen pk | 170 pk |
| Brandstofvermogen kW | 125 kW |
| Brandstofvermogen pk | 170 pk |
| Cilinder inhoud | 1.798 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €5.292 |
| Resterende BPM | €704 |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| GVW | 2.040 kg |
| Massa leeg | 1.465 kg |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 63 l |
Opties & Accessoires
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Lederen stuurwiel
- Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Boordcomputer
- Regensensor
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Koplampreiniging
- Lederen/stof bekleding
- Mistlampen voor
- Elektronisch Sper Differentieel
- Bestuurdersairbag
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Parkeerhulp achter (7X1)
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- Audioinstallatie met CD-speler
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Sportstoelen
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Bi-xenon koplampen
- S Line exterieur
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
- Sportonderstel (1BE)
- Metallic lak
- MMI navigatie (PNW)
- Audi music interface (UF7)
- Audi Sound (WN2)
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Airconditioning, volautomatisch comfort 3-zones (9AQ)
- Bang & Olufsen Soundsystem (9VK)
Locatie
Lenferink Auto's B.V.
Plesmanweg 11
Almelo
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A5
Audi A5
Sportback 1.8 TFSI S LineLease nu de Audi A5 vanaf
€181,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€181,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!