Audi A5
Avant 2.0 TFSI Advanced edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A5
- Bouwjaar 2025
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Avant 2.0 TFSI Advanced edition |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 17.415 km |
| Aanschafprijs | €43.950 |
| Opmerking | Camera Lane ACC Trekhaak |
| Modeljaar | 2024 |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | anders |
| Laksoort | anders |
| Datum eerste toelating | 2025-05-19 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 280 Nm |
| Topsnelheid | 214 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 280 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €13.743 |
| Resterende BPM | €8.658 |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Massa leeg | 1.685 kg |
| Emissieklasse | 6d-TEMP |
| Tankinhoud | 56 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Koplampreiniging
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Dodehoek detectie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- Uitwijk assistent
- Aluminium interieur afwerking
- Dakrails
- Centrale airbag voor
- Multimedia scherm klein
- Sportstoelen
- Zij airbag(s) achter
- Electronic climate controle
- Bots herkenning en activatie
- Aluminium delen exterieur
- Kruisend verkeer detectie
- Bagage-scheidingsnet
- Automatische snelheids begrenzing
- Trekhaak uitklapbaar
- Smartphone entry
- Stoffen bekleding
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 6-spaaks 19"
- Tech Plus
Locatie
The Carroom
Antennestraat 56
Almere
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A5
Audi A5
Avant 2.0 TFSI Advanced editionLease nu de Audi A5 vanaf
€735,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€735,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!