Audi A5
Sportback 35 TFSI S edition
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A5
- Bouwjaar 2024
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 35 TFSI S edition |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 55.136 km |
| Aanschafprijs | €34.950 |
| Opmerking | 150pk Panoramadak/Stoelverwarming/Camera |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2024-02-05 |
| Motorvermogen kW | 110 kW |
| Motorvermogen pk | 150 pk |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 270 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 sec |
| Koppel (brandstof) | 270 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Massa leeg | 1.485 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED mistlampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Dab
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Hemelbekleding donker
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- WiFi
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Armsteun achter
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Warmtewerend glas
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Sportonderstel
- Keyless-pakket
- S Line exterieur
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Premium metaalkleur
- Assistentie pakket Parking
- Microvezel/stof bekleding
- Assitentie pakket Rijden
Locatie
Elegance Car Selection
De Marowijne 51
ZWAAG
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A5
Audi A5
Sportback 35 TFSI S editionLease nu de Audi A5 vanaf
€483,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€483,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!