Audi A5
Sportback 40 TFSI Prestige Plus Automaat
Algemene informatie
- Merk Audi
- Model A5
- Bouwjaar 2022
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | Sportback 40 TFSI Prestige Plus Automaat |
| Kenteken | X-252-XS |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 71.063 km |
| Aanschafprijs | €34.890 |
| Opmerking | Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Climate Control Virtual Cockpit Led Dab Elektrische bedienbare achterklep Stoel verwarming |
| Modeljaar | 2020 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2022-11-02 |
| Motorvermogen kW | 151 kW |
| Motorvermogen pk | 205 pk |
| Brandstofvermogen kW | 151 kW |
| Brandstofvermogen pk | 205 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 320 Nm |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 sec |
| Koppel (brandstof) | 320 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.267 |
| Resterende BPM | €1.817 |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| GVW | 2.085 kg |
| Massa leeg | 1.490 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6d |
| Tankinhoud | 54 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen verwarmd
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging
- Bots waarschuwing systeem
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Autonomous Emergency Braking
- Connected services
- Metaalkleur
- Verkeersbord detectie
- Armsteun achter
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Bestuurdersairbag
- DAB ontvanger
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Warmtewerend glas
- Zij airbag(s) voor
- Extra getint glas
- Sportstuur
- Sportstoelen
- Matrix LED koplampen
- Electronic climate controle
- Aluminium delen exterieur
- Audi drive select
- Camera
- Virtual Cockpit plus
- Achterbank met 3 zitplaatsen
- Glans pakket
- Licht Metalen Velgen
- LM Velgen 18”
- MMI Navigatie plus (groot scherm!) DAB+ 8 speakers
- Sportstoelen met Lendensteun voor, pneumatisch verstelbaar, met massagefunctie
- Tour Pakket: Grootlichtassistent Verkeerstekenherkenning Citynoodremfunctie (Audi pre sense City) Fileassistent Uitwijk-assistent Bocht-assistent Adaptive Cruise Control met Stop&Go-System Lane Assis
Locatie
Eurocars
Havenstraat 28
Oss
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Audi A5
Audi A5
Sportback 40 TFSI Prestige Plus AutomaatLease nu de Audi A5 vanaf
€487,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€487,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!