Volkswagen T-Roc
2.0 TSI 4Motion R 300PK | Pano
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model T-Roc
- Bouwjaar 2020
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TSI 4Motion R 300PK | Pano |
| Kenteken | P-467-JV |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 51.250 km |
| Aanschafprijs | €38.950 |
| Opmerking | | Akrapovic | Leder | Virtual | Camera | Beats | ACC | Front Assis | Lane Assis | DCC VERKOCHT |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2020-02-12 |
| Motorvermogen kW | 221 kW |
| Motorvermogen pk | 300 pk |
| Brandstofvermogen kW | 221 kW |
| Brandstofvermogen pk | 300 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 400 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 400 Nm |
| Aandrijving | 4x4 |
| BPM bedrag | €5.702 |
| Resterende BPM | €2.184 |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| GVW | 2.070 kg |
| Massa leeg | 1.475 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Fabrieksgarantie
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Parkeersensor
- Climate Control
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Bots waarschuwing systeem
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Vermoeidheids herkenning
- Warmtewerende voorruit
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Audioinstallatie met CD-speler
- R-Line Exterieur
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Sportonderstel
- Sportonderstel (PSF)
- Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) (9AK)
- Koplampverlichting LED (PXA)
- Velgen 'Grange Hill', 18 inch lichtmetaal (PJB)
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0)
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEA)
- Schakelpaddels voor DSG (PU3)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen T-Roc
Volkswagen T-Roc
2.0 TSI 4Motion R 300PK | PanoLease nu de Volkswagen T-Roc vanaf
€632,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€632,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!