Volkswagen Golf
2.0 TDI GTD
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TDI GTD |
| Kenteken | GBP-12-S |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 135.400 km |
| Aanschafprijs | €22.950 |
| Opmerking | | Virtual | Sport & Sound | Camera | Lane & Side Assis | Front Assis | ACC | D |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-05-28 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.157 |
| Resterende BPM | €675 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 1.970 kg |
| Massa leeg | 1.375 kg |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Head-up display
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- MP3 aansluiting
- Navigatie
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Achteruitrijcamera (KA1)
- Audioinstallatie met CD-speler
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- 12Volt aansluiting
- Active Info Display (9S8)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Diefstalalarm (7AS)
- Lendensteunen in voorstoelen, verstelbaar (7P4)
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Open dak
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (7X2)
- Schuif-/kanteldak
- Speciale kleur
- Sportonderstel (PSF)
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEA)
- Premium kleur
- Sport & Style
- Sport & Style pakket (WST)
- Metaalkleur parelmoer
- Ruimtebesparend reservewiel
- Bagage-afdekhoes
- Schakelpaddels voor DSG (i.c.m. multifunctioneel stuurwiel) (PU3)
- Telefoonvoorbereiding "Comfort" (9IP)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TDI GTDLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€372,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€372,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!