Volkswagen Polo
1.0 TSI R-Line
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Polo
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.0 TSI R-Line |
| Kenteken | XF-347-L |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Kilometerstand | 140.250 km |
| Aanschafprijs | €14.950 |
| Opmerking | | Pano | Climate | Airco | ACC | Front Assis | Beats | Sensors | NAP VERKCOHT |
| Modeljaar | 2018 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-01-14 |
| Motorvermogen kW | 71 kW |
| Motorvermogen pk | 97 pk |
| Brandstofvermogen kW | 71 kW |
| Brandstofvermogen pk | 97 pk |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Koppel | 175 Nm |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 175 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €2.911 |
| Resterende BPM | €984 |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| GVW | 1.610 kg |
| Massa leeg | 1.045 kg |
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Parkeersensor voor en achter
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Lederen versnellingspook
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- MP3 aansluiting
- Comfortstoel(en)
- Parkeer pakket
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio CD speler
- Alarm klasse 3
- R-Line Exterieur
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Mistlampen voor adaptief
- Side-skirts
- Getint glas
- Multimedia systeem
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Derde remlicht
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (7X2)
- Radiovoorbereiding
- Schuif-/kanteldak
- Reservewiel
- Airconditioning "Climatic" (PH1)
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) (PH3)
- Panoramaschuif-kanteldak, elektrisch bedienbaar (3FB)
- Achterlichten led, in donkerrood uitgevoerd (8SK)
- Advance-pakket
- Advance pakket (W07)
- Bijrijderstoel, in hoogte verstelbaar (PBF)
- High-end geluidsysteem Beats® (9VG)
- LED-lichtpakket
- Led pakket (W91)
- Licht en zicht-pakket
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie (9WX)
- R-Line Exterieurpakket (WIE)
- R-line pakket
- Smartphone integratie
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
1.0 TSI R-LineLease nu de Volkswagen Polo vanaf
€243,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€243,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!