Volkswagen Golf
2.0 TDI GTD 200PK
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2021
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TDI GTD 200PK |
| Kenteken | P-414-ZH |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 91.600 km |
| Aanschafprijs | €36.950 |
| Opmerking | | Pano | Memory | Leder | Keyless | Stoelverwarming + Koeling | Camera | Harman Kardon |
| Modeljaar | 2021 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | wit |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Grijs |
| Datum eerste toelating | 2021-04-19 |
| Motorvermogen kW | 147 kW |
| Motorvermogen pk | 200 pk |
| Brandstofvermogen kW | 147 kW |
| Brandstofvermogen pk | 200 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 360 Nm |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 sec |
| Koppel (brandstof) | 360 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €3.324 |
| Resterende BPM | €1.524 |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| GVW | 1.950 kg |
| Massa leeg | 1.365 kg |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- Keyless start
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Radio
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Voorstoelen verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Stoelverwarming
- Parkeersensor
- Climate Control
- Aanhanger assistent
- Airco
- Armsteun voor
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Subwoofer
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airco separaat achter
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Extra getint glas achter
- Full-LED koplampen
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sfeerverlichting
- Sperdifferentieel
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Uitwijk assistent
- Vervolgbotsing preventie
- Sportstuur
- Dakrails
- R-Line Exterieur
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Kruisend verkeer detectie
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Multimedia systeem
- 12Volt aansluiting
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
- Uitlaat sierstuk
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Winterbanden
- Diefstalalarm (WD1)
- Koplampverlichting LED 'Plus' (PXA)
- Velgen 'Ventura', 17 inch lichtmetaal (PJ3)
- Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours) (WL4)
- Parkeerassistent (Park Assist) (7X5)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar (WA1)
- Spraakbediening van media (Natural Voice Control) (QH1)
- Telefoonvoorbereiding Plus (9IP)
- Velours bekleding
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TDI GTD 200PKLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€600,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€600,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!