Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI TCR
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2019
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TSI GTI TCR |
| Kenteken | T-974-LH |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 78.700 km |
| Aanschafprijs | €34.500 |
| Opmerking | 290PK | Dynaudio | Pano | Virtual | Lane & Side | Blindspot | LED | Carplay | Sfeer | Camera | VERKOCHT |
| Modeljaar | 2019 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zilver / grijs |
| Laksoort | mat |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2019-08-16 |
| Motorvermogen kW | 213 kW |
| Motorvermogen pk | 290 pk |
| Brandstofvermogen kW | 213 kW |
| Brandstofvermogen pk | 290 pk |
| Cilinder inhoud | 1.984 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 sec |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €4.377 |
| Resterende BPM | €1.132 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 1.900 kg |
| Massa leeg | 1.330 kg |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Zwarte hemelbekleding
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Sport uitlaat
- Draadloze telefoonlader
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Metaalkleur
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Sperdifferentieel
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorruit
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Mistlampen voor
- Armsteun achter
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie-pakket
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Getint glas
- Afwijkende dakkleur
- DVD speler
- 12Volt aansluiting
- Active Info Display (9S8)
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Speciale kleur
- Uitlaat sierstuk
- Interieur accenten
- Half alcantara / stof bekleding
- Spraakbediening van media (Natural Voice Control) (QH1)
- Telefoonvoorbereiding Plus (9IP)
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Spiegelpakket (6XQ)
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA2)
- Lederen stuurwiel (PU2)
- High-end geluidsysteem Dynaudio (9VH)
- Achterspoiler en side skirts
- Metaalkleur parelmoer
- Navigatiepakket 'Discover Pro' (RCB)
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media' (ZEC)
- Ruimtebesparend reservewiel
- Zijairbags achter (4X4)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI TCRLease nu de Volkswagen Golf vanaf
€560,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€560,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!