Volkswagen Golf
2.0 TDI 184PK GTD |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2018
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 2.0 TDI 184PK GTD | |
| Kenteken | Z-199-ND |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 113.200 km |
| Aanschafprijs | €24.950 |
| Opmerking | Pano | Virtual | Sport & Sound | Camera | Lane & Side Assis | Front Assis | ACC | DCC |
| Modeljaar | 2017 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | blauw |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2018-01-10 |
| Motorvermogen kW | 135 kW |
| Motorvermogen pk | 184 pk |
| Brandstofvermogen kW | 135 kW |
| Brandstofvermogen pk | 184 pk |
| Cilinder inhoud | 1.968 cc |
| Koppel | 380 Nm |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 sec |
| Koppel (brandstof) | 380 Nm |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €1.778 |
| Resterende BPM | €495 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 1.930 kg |
| Massa leeg | 1.338 kg |
| Laadvermogen | 592 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 50 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Parkeersensor voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Audio installatie premium
- Bots waarschuwing systeem
- Grootlichtassistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Autonomous Emergency Braking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Buitenspiegels met verlichting
- Dab
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Adaptief demping systeem
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Comfortstoel(en)
- Navigatie-pakket
- WiFi voorbereiding
- Vervolgbotsing preventie
- Alarm klasse 3
- Audioinstallatie met CD-speler
- Spiegel-pakket
- File assistent
- Sportstoelen
- Variabele stuuroverbrenging
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Sportonderstel
- Centrale deurvergrendeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Veiligheids-pakket
- DVD speler
- Hoofdsteunen achter
- 12Volt aansluiting
- Active Info Display (9S8)
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bestuurdersassistentiepakket Plus
- Diefstalalarm (7AS)
- Executive-pakket
- Lendensteunen in voorstoelen, verstelbaar (7P4)
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (7X2)
- Sportonderstel (PSF)
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
- Dakdraagsysteem
- Half alcantara / stof bekleding
- 19" Lichtmetalen velgen Spielberg (FC1)
- Airconditioning, automatisch (Climatronic) (PH2)
- Panorama-schuif- / kanteldak, elektrisch bedienbaar (PS1)
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash) (7W2)
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA1)
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control) (PDD)
- Ledmistlampen voor (8WH)
- Sport & Style
- Sport & Style pakket (WST)
- Sportstoelen voor Comfortline (PB1)
- Spraakbediening van media (Voice Control) (QH1)
- Vermoeidheidsherkenning (EM1)
- Zijairbag achter (4X4)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
2.0 TDI 184PK GTD |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€405,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€405,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!