Volkswagen Golf
1.4 TSI GTE 204PK 5D 2015 Zwart | Pano |
Algemene informatie
- Merk Volkswagen
- Model Golf
- Bouwjaar 2015
| Voertuigtype | Personenauto |
| Uitvoering | 1.4 TSI GTE 204PK 5D 2015 Zwart | Pano | |
| Kenteken | KB-413-F |
| Brandstof | Hybride benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Kilometerstand | 195.865 km |
| Aanschafprijs | €14.950 |
| Opmerking | Akrapovic | Sfeer | Dynaudio | Leder | Camera | Lane & Side Assis | Front Assis VERKOCHT |
| Modeljaar | 2014 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Basiskleur | zwart |
| Laksoort | metallic |
| Interieurkleur | Zwart |
| Datum eerste toelating | 2015-04-22 |
| Brandstofvermogen kW | 110 kW |
| Brandstofvermogen pk | 150 pk |
| Cilinder inhoud | 1.395 cc |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 sec |
| Aandrijving | Voorwielaandrijving |
| BPM bedrag | €409 |
| Resterende BPM | €80 |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| GVW | 2.020 kg |
| Massa leeg | 1.499 kg |
| Laadvermogen | 521 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Emissieklasse | 6 |
| Tankinhoud | 40 l |
Opties & Accessoires
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco (automatisch)
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Audio installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- LED achterlichten
- Lederen bekleding
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Panoramadak
- Apple Carplay
- Android Auto
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor
- Climate Control
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Parkeersensor voor en achter
- Grootlichtassistent
- Parkeer assistent
- Regensensor
- Start/stop systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Cruisecontrol
- LED dagrijverlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control Adaptief
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Sport uitlaat
- Lichtmetalen velgen 18"
- Oplaadmogelijkheid
- Achterspoiler
- Dakspoiler
- Electronic climate control
- Extra getint glas achter
- Vermoeidheids herkenning
- Airbag(s) knie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Radio-cd/mp3 speler
- Armsteun achter
- Elektronisch Sper Differentieel
- MP3 aansluiting
- Warmtewerend glas
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control (8T6)
- Sportstoelen
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend (4KF)
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Xenon verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Multimedia systeem
- CD-wisselaar
- 12Volt aansluiting
- Airbag(s) side achter
- Airco met elektronische regeling
- Middenarmsteun voor (6E3)
- Open dak
- Schuif-/kanteldak
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed (PU2)
- Uitlaat sierstuk
- Winterbanden
- Achteruitrijcamera (Rear View) (KA1)
- Sportstoelen voor Comfortline (PB1)
- Spraakbediening van media (Voice Control) (QH1)
- Vermoeidheidsherkenning (EM1)
- Zijairbag achter (4X4)
- 'Climatronic' airconditioning (PH2)
- 16" Lichtmetalen velgen Toronto (PJ3)
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) (PF2)
- Grootlichtassistent (Light Assist) (8G1)
- LED achterlichten (PED)
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar (7P4)
- Parkeerassistent (Park Assist) (WDB)
- Parkeersensoren (Park Distance Control) (WDA)
- Spiegelpakket (6XQ)
Locatie
Jacobi Exclusive B.V.
Savoor 1c
REUSEL
Op zoek naar een alternatief dichterbij?
Neem contact met ons op.
Volkswagen Golf
Volkswagen Golf
1.4 TSI GTE 204PK 5D 2015 Zwart | Pano |Lease nu de Volkswagen Golf vanaf
€243,- p/m
o.b.v. 72 maanden looptijd
€243,- p/m
- Geen jaarcijfers nodig
- Inruil mogelijkheden
- Geen bemiddelingskosten
- Vast aanspreekpunt
Alternatieven met lagere maandlasten?
Laat ons je helpen!